Movies
Ratings
194
About TimeRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0