Movies
Ratings
337
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0