Movies
Ratings
78
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0- Take Me to the MoonRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5