Movies
Ratings
580
Space SweepersRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5- Love and LeashesRated ★ 2.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
The Golden HolidayRated ★ 1.5
365 DaysRated ★ 0.5
Behind the CurveRated ★ 4.0
The JudgeRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0