Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0