Titles you rated
The JacketRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0