Titles you rated
BurningRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 4.0
Yourself and YoursRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5