Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0