Movies
Ratings
546
ArrivalRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 3.0