Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ZiamRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
First They Killed My FatherRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5