Titles you rated
To Catch a Virgin GhostRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Divine FuryRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0