Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 1.0
TakenRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 2.0