Titles you rated
Total RecallRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 0.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Free WillyRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Wild Wild WestRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
CubeRated ★ 2.5