Movies
Ratings
130
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0