Titles you rated
Love UntangledRated ★ 4.0
The PlotRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 2.5
Pom PokoRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
The PrayerRated ★ 4.0