Titles you rated
Now You See MeRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0
BrokenRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 1.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0