Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5