Movies
Ratings
30
2012Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0