Titles you rated
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 1.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0