Titles you rated
21Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Cutthroat IslandRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
The Quick and the DeadRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 1.0
ElysiumRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0