Movies
Ratings
45
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0