Movies
Ratings
2555
NopeRated ★ 2.5
Jungle CruiseRated ★ 1.5
BabylonRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 2.5
Okay! MadamRated ★ 2.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.0
A Man Called OttoRated ★ 2.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0- 다찌마와 LeeRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 3.5