Movies
Ratings
100
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 2.0
2012Rated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0