Titles you rated
PapillonRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 2.0
RockyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0