Movies
Ratings
31
Lord of WarRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
HitchRated ★ 1.5
AmélieRated ★ 4.5
2012Rated ★ 1.5
What Women WantRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 0.5- The Big BoyRated ★ 0.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0