Movies
Ratings
373
DaredevilRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 1.5
Gangster HighRated ★ 0.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 1.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Police Story 2013Rated ★ 0.5
The TerminatorRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 2.0
Rocky IIRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.5
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0