Movies
Ratings
104
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.5
Super 8Rated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0