Movies
Ratings
77
Music and LyricsRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
The Spanish ApartmentRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.0