Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
1 Litre of TearsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5