Movies
Ratings
32
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 1.5
The NotebookRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 1.0
The TruckRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 2.5
NoahRated ★ 1.0
House on Haunted HillRated ★ 0.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 5.0