Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Dangerous MindsRated ★ 3.0