Titles you rated
- 무쇠소녀단Rated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Black BirdRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Morning ShowRated ★ 4.5
Defending JacobRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0