Titles you rated
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0