Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5