Titles you rated
- CandyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5