Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
The InternRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0