Movies
Ratings
404
ChefRated ★ 3.5
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0