Titles you rated
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.0
BurntRated ★ 1.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Blue VelvetRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
All About My MotherRated ★ 5.0