Titles you rated
OldboyRated ★ 4.0
Trouble with the CurveRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
A Wonderful MomentRated ★ 3.0