Titles you rated
Flying ColorsRated ★ 5.0
VegetarianRated ★ 5.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 5.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.5
A Cure for WellnessRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 0.5
GravityRated ★ 0.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 0.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 1.5
FluRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0