Movies
Ratings
38- The CureRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0