Movies
Ratings
55
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0