Titles you rated
SurrogatesRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
United 93Rated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5