Movies
Ratings
149
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
ClickRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
1408Rated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 5.0