Movies
Ratings
245
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.0
HulkRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0