Titles you rated
 My Little BrideRated ★ 5.0 My Little BrideRated ★ 5.0
 Home AloneRated ★ 5.0 Home AloneRated ★ 5.0
 The MatrixRated ★ 5.0 The MatrixRated ★ 5.0
 Maundy ThursdayRated ★ 5.0 Maundy ThursdayRated ★ 5.0
 Tazza: The High RollersRated ★ 5.0 Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
 Architecture 101Rated ★ 5.0 Architecture 101Rated ★ 5.0
 A Walk to RememberRated ★ 5.0 A Walk to RememberRated ★ 5.0
 Good Will HuntingRated ★ 4.0 Good Will HuntingRated ★ 4.0
 The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0 The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
 Love LetterRated ★ 4.0 Love LetterRated ★ 4.0
 Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0 Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
 Untold ScandalRated ★ 5.0 Untold ScandalRated ★ 5.0
 Bicentennial ManRated ★ 5.0 Bicentennial ManRated ★ 5.0
 Joint Security AreaRated ★ 4.0 Joint Security AreaRated ★ 4.0
 My Scary GirlRated ★ 5.0 My Scary GirlRated ★ 5.0
 The NotebookRated ★ 5.0 The NotebookRated ★ 5.0
 Letters to JulietRated ★ 5.0 Letters to JulietRated ★ 5.0
 CloserRated ★ 5.0 CloserRated ★ 5.0
 Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0 Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0