Movies
Ratings
29
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0