Titles you rated
The ClassicRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 3.0