Movies
Ratings
44
Lost in SpaceRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5