Movies
Ratings
85
Bring It On: Fight to the FinishRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 5.0
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
PromRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0